Anasayfa / Telif Hakkı

Telif Hakkı

Yayın Hakkı Notu
Bu sitedeki dosyaların bazıları ziyaretçi ve üyeler tarafından sitede yayınlanması için sitemize mail gibi çeşitli yollardan gönderildiği gibi üyelerimiz tarafından da bizzat sitemize yüklenmiştir.
Diğer dosyalar ise sadece bilgi vermek ve tanıtım amacıyla iyi niyetle sunulmaktadır ve dosya indiren veya içerikleri okuyan kişilerden herhangi bir ad altında maddi yarar elde edilmemektedir. Sitemiz ticari bir amaç gütmemektedir.

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdulmasını istemek zorundadır.

safranboluevleri.net  Online Deneme Sınavı içerisinde yayımlanan sorular çıkmış ÖSYM ve MEB sorularında oluşmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan bu hizmette kullanıcılardan hizmet bedeli olareak herhangi bir ücret istenmektedir. Bu alanda kullanılan sorular içerisinde size ait olduğunu tespit ettiğiniz soruları bize bildirdiğinizde ilgili içerik en geç 24 saat içerisinde ilgili soruyu sistemde kaldırıyoruz.

Dosya sahibinin veya yasal temsilcisinin istekte bulunması halinde, kendisine ait içerik veya dökümanları sitemizden 24 saat içinde yayından kaldırılmasını garantilemekteyiz.

safranboluevleri.net    ‘a içerik gönderen kayıt eden, ekleyen veya kayıt edilmek üzere e-mail yoluyla gönderen kişilerin bu davranışları, sözkonusu ziyaretçilerin safranboluevleri.net   ‘da yayınlanmasını kabul etmeleri anlamına gelir.

safranboluevleri.net   sitemizin içerisinde yer alan forum bölümümüzde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir.

safranboluevleri.net de yer alana ve telif hakkı ihlaline neden olana bir içeriği,dosyayı,kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

safranboluevleri.net
İletişim için: velikz@gmail.com

İletişim Formu İçin buraya tıklayınız

Bu Sayfadaki Bilgiler 04/05/2007 tarihli ve 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” Uyarınca Gerekli Durumlarda İletişim Sağlanabilmesi İçin Eklenmiştir. Lütfen Gerekli Durumlarda Kullanınız..