Anasayfa / Safranbolu Gezilesi Yerler / Safranbolu Kristal Teras

Safranbolu Kristal Teras

Safranbolu Kristal Teras

Safranbolu Tokatlı Kanyonu üzerinde yer almaktadır. Tokatlı kanyonu tanıtımı hakkında detaylı bir yazı yazmıştık.Buradan Tokatlı Kanyonu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Size tavsiyem Tokatlı Kanyonun 9 km mükemmel doğa ile iç içe parkurunda yürümeniz olacaktır.

Tokatlı Kanyonunu 80 metre yükselikten Kristal Terastan izleyebilirsiniz. Kristal teras bu açıdan bir ilki temsil etmektedir.  Safranbolu Kristal Terasında tabanın camdan olduğuna korkmayınız.Zira kırılmaz camdan yapılmıştır. İçiniz rahat olsun.Sizi rahatlamak için bir şey daha söylemek istiyorum. 75 ton yükü taşıyabilecek sağlamlığa sahiptir. Fakat terasa çıktığınızda sallanıyor hissedebilirsiniz. Korkmayınız düşmezsiniz. 11 metre genişliğinde altta uçurumun üstünde durmak heyecan verici.

Safranbolu Kristal Teras

Bu heyecan dolu seyir için çok uzaklara gitmeye gerek hemen yanı başımızda Safranbolu’da ağaçlı yollardan çıkarak ulaşabilirsiniz. Safranbolu nerede diyorsanız bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Kristal terasa 30 kişilik gruplar halinde ziyaretçi kabul etmektedir. Terasa giriş 3 TL otopark içinde ayrı bir ücret vermeniz gerekiyor ki fazla bir ücret talep edilmiyor.Fiyatlar gayet uygun.

Adres: İncekaya – Safranbolu / Karabük

Telefon: 0370 725 1900

[popup_manager id="1"]

Hakkında admin

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*