Anasayfa / Konaklama ve Oteller / SAFRANBOLU GEZECEK OLANLARA TAVSİYELER

SAFRANBOLU GEZECEK OLANLARA TAVSİYELER

Safranbolu’yu seyahat edecek olanlara nacizane birkaç önerimiz olacak.Öncelikle Safranbolu lokumunu şiddetle tavsiye ediyoruz özellikle çifte kavrulmuş Safranolu lokumunu. İkinci olarak muhakkak Safranbolu yerel gazozu olan Bağlar gazozu içmeden gitmeyin ki gaazoz deyip geçmeyin gerçekten çok şahane bir tadı var.

safranbolu-gezisi-bekirarslan-03-1024x768

 

Birde güzel gözleme yapan evler vardır oralara muhakkak uğrayın derim.Bunlara ek olarak da Safranbolu da güzel hediyelik eşyalar satan ağaç yapımı buz dolabı süsleri ve Safranbolu evleri onalara da şöyle bir göz gezdirmekte fayda olacağı kanaatindeyim çünkü onlarda da çok şirin evinizin dolabına olsun süs olarak olsun kullanılabilecek bir çok ürün mevcut.Safranbolu da Safranbolu konaklarını tanıtan gezi evleri vardır üstelik bunun  için sizden hiçbir ücret talep edilmez bu konakları dilediğinizce gezebilir ve fotoğraf çektirebilirsiniz. Bir de Yörük Köyüne uğrama şansısınız olursa orası da ayrı bir tarih ve güzellik sembolüdür.

Hakkında admin

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Safranbolu Turizm Haritası

Safranbolu Evlerine gitmeden önce harita sahibi olmak menfaatiniz icabıdır. Harita turistler için özel hazırlanmış olup ...