SAFRANBOLU KONAKLAMA VE TESİSLER


cincihanSAFRANBOLU KONAKLAMA VE TESİSLER

Safranbolu gelişen turizmiyle otel yatak kapasitesiyle dört mevsim gelen turisti rahat bir şekilde konaklatacak imkana sahiptir

Safranbolu konaklama imkanları denince bir çok seçenek karşımıza çıkar:

Safranbolu’da konaklama ;Safranbolu otelleri, Safranbolu ev pansiyonları, Safranbolu konakları, Safranbolu bağ evleri, Safranbolu köşkleri ve Safranbolu Palasları olarak bir çok alternatif olarak misafirlerine geniş imkanlar sunmaktadır.

Safranbolu ev pansiyonları alışılmış şekilde turist konaklaklamak yerine daha çok tarihin büyüsüyle sizi adeta kendine hayran bırakacak doğallıkla kendinizi bir tarihi evin içinde uyumanın huzuruyla konaklayacaktır.

Safranbolu otelleri ise sıra dışı otelleridir. Safranbolu otelleri şehri dokusunu bozmayacak bir şekilde dizayn edilmişlerdir. Safranbolu otelleri Safranbolu evlerinin iç ve dış yüzeyleriyle aynı bir yapıya sahiptir. Şehrin dokusuna zarar verecek büyüklükte yada farklılıkta hiçbir otele yada konaklama tesisine rastlamak mümkün değildir.

Safranbolu’da konaklama imkanı olarak Belediye Sosyal tesisleri de mevcuttur. Belediye sosyal tesislerine Arap Hacı SOKAK –KIRANKÖY adresinden veya 0370 712 47 62 nolu telefondan ulaşmak mümkündür. Safranbolu’da konaklama imkanı olarak belediye ait sosyal tesis otelleri aratmayacak rahatlıkta ve konfordadır.

TESİSLER

ARASNA HOTEL

ARPACIOĞLU HOTEL

SAFRANBOLU BELEDİYE SOSYAL TESİSLERİ

PAŞA KONAĞI

OTEL TERA

SOFA KÖŞK

EV PANSİYONLARI

SAFRANBOLU MERKEZ PANSİYON

RAŞİTLER BAĞEVİ

FİKRİYE HANIM KONAĞI

UZ OTEL


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir